Як самостійно замінити блок розпалу ксенону?

Кожен автомобіліст хоче, щоб у його машині завжди було присутнє якісне освітлення, яке в свою чергу зможе підсвітити дорогу, щоб своєчасно розгледіти перешкоду на шляху. При цьому у останній час все частіше встановлюються на машину ксенонові лампочки, які в свою чергу мають велику кількість переваг, порівняно із іншими продуктами. Але для того, щоб такі елементи якісно справлялися із усіма задачами, їх необхідно правильно підібрати.

Насправді купити правильні газорозрядні прилади не так вже й складно. Тут достатньо розібратися із монтажним цоколем, колірною температурою та іншими показниками оптики. Але і це далеко не все. Крім цього варто розуміти, що ксенон здатен виконувати свої функції тільки при наявності блоків розпалу. Під цими пристроями маються на увазі невеликі коробочки, які в свою чергу генерують автомобільну напругу, розпалюють ксенон, а також забезпечують його відмінну роботу на протязі довгого часу.

Як би там не було, баласти у певний момент здатні виходити із ладу. Саме тому, власникам доводиться виконувати ремонт блоку розпалу або його замінювати. Із цією метою деякі автомобілісти звертаються за допомогою до кваліфікованих спеціалістів. А ось інша кількість водіїв приймає рішення самостійно відремонтувати баласти.

Як ми вже казати раніше, під такими пристроями маються на увазі високовольтні пускові продукти, передбачені для ксенонового або біксенонового обладнання. А все потому, що воно потребує відповідної напруги та стабільного горіння. Саме за це і відповідають баласти.

Давайте розберемося із основними несправностями блоків розпалу ксенону.

Перш ніж приступити до виконання ремонтних робіт, необхідно із самого початку розібратися із основною причиною поломки баласту. Для цього необхідно виконати діагностику.

Блок розпалу

Серед найбільш популярних поломок таких приладів можна виділити відсутність необхідної герметичності приладу, за рахунок чого у нього потрапляє волога та пил. Також нерідко доводиться зіштовхуватися із корозією, яка в свою чергу негативно впливає на термін служби внутрішніх компонентів баластів. Нерідко приходиться зіштовхуватися із пропаданням сигналу, що в свою чергу свідчить про проблеми з транзисторами.

Для того щоб самостійно замінити або відремонтувати блоки розпалу ксенону, не треба прикладати особливих зусиль. Насправді це не такий вже й важкий процес, як може здатися на перший погляд. Тут достатньо ознайомитися із деякою інформацією із цього приводу, та лише після цього приступати до виконання основних робіт.

Купити якісний блок розпалу ксенону можна на спеціалізованому ресурсі не виходячи за межі власного будинку.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *