Як киянка через West Auto Hub купувала авто з Європи

Сьогодні ми розповімо, як працюють продавці старих, бувших у використанні авто та перекупи в Луцьку, і коли мова йде про так званих перекупів, всі знають, що купівля авто таким чином може стати небезпечною. В нашій розповідв мова піде про фірму WEST AUTO HUB, яка побудувала гарний офіс і досить багато коштів вкладає в свою рекламно-іміджеву компанію. Як відомо, перекупи скручують пробіги авто (як кажуть вони самі «Я що ні пацан — пробіг скрутити)», перекупки купують убиті авто в Європі і «доробляють» їх. Автомобіль може бути на на ходу — його швиденько «подшаманіть» і впарити довірливому покупцеві.

Саме тому, киянка Вікторія, вирішивши купити авто в Луцьку, шукала  фірму а приватного перекупа. Сайт Всі профі розповів, що з цього вишло. Отже, у Вікторії з Києва була ціль придбати бюджетне авто Рено Кенго, 2009-2010 років. Автолюбителі знають, що такі авто вигідніше купувати в прикордонних областях України, і також відомо, що там же на ринках промишляють перекупи- і слава про них йде не дуже м’яко кажучи.

Ці варіанти і почали дивитися на сайтах. Вибір припав на компанію WEST AUTO HUB з Луцька (а саме с. Струмівка біля Луцька). Вибрали Рено Кенго 2009 року. Приємний менеджер Веставтохаб Богдан онлайн написав Вікторії, що з авто все в порядку, машина обслужена і вкладень не знадобиться. Вікторія сплатила за авто онлайн. Коли приїхала за авто з Києва до Луцька, з дороги в офісі відразу, виявили, що авто 2008 року а не 2009. Це був обман. Обманом виявилися і відфотошоплені фото салону на сайті Авторіа (фото підлокітника, який насправді був подряпаний та відео про ситуацію дивіться докладніше у відео).

Далі більше. Коли Вікторія виїхала на придбаній автівці з WEST AUTO HUB, відразу грубка обдування салону початку дути гарячим повітрям. Вікторія повідомила менеджеру Богдану, але він лише віджартувався. Приїхавши до Києва, прийшлося відігнати авто на СТО, де виявилося, що авто взагалі  несправне: є витік масла в інтеркулере, ремінь ГРМ весь в маслі, пробитий радіатор в 3 місцях і на ньому є конденсат, а також багато інших несправностей під капотом. Експлуатувати авто в таком стані було небезпечно та взагалі неможливо. Вікторія оплатила ремонт на СТО. На всі роботи є офіційні докумени і чеки про оплату. Покупець звернувся до Веставтохаб, однак і на даний час, через 3.5 місяці по тому фірма не запропонувала жодних компромісів — і взагалі завила, що нічого не продавала пані Вікторії. Добре, що покупець вела переписку в Вайбере, де все й задокументовано.

Ми не рекомендуємо звертатися в компанію WEST AUTO HUB, адже постраждати може кожен, на кого захоче обманути дана фірма, обдуривши розповідями про гарний стан авто під час продажу.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *