Вивіз будівельного сміття — проблеми та рішення

Будь-яке будівництво неминуче пов’язане з утворенням величезної кількості сміття. У загальній структурі міського сміття будівельні грунти і відходи займають більше половини від сукупної кількості. Проблема їх накопичення стає особливо гострою в тих випадках, якщо роботам передує частковий або повний демонтаж споруд і будівель. Своєчасний вивіз будівельного сміття — запорука безперебійної роботи зі зведення об’єктів будь-якого призначення.

Проблеми з вивезенням будівельного сміття

Вивіз будівельного та побутового великогабаритного сміття є досить складною проблемою. Контейнери та баки, встановлені в житловому секторі, мають, як правило, невеликий обсяг. У них неможливо викинути старий диван або пральну машину, а будівельне сміття поміщати туди категорично заборонено. Сміттєвози, що обслуговують контейнери для твердих побутових відходів, вивезенням великогабаритного сміття не займаються. У той же час велике скупчення відходів на території підприємств, будівельних майданчиках, поблизу житлових будинків не тільки псують естетичний вигляд міста, заважають нормальному життю, виробничої діяльності, проїзду транспорту, а й погано впливають на екологічний стан.

Вивіз будівельного сміття — специфічний вид діяльності, здійснювати яку може тільки профільна організація, що має ліцензію та іншу дозвільну документацію на поводження з відходами даного виду, що містить парк спеціалізованої техніки та обладнання і має навчений персонал.

Звернувшись на сайт https: //gruz-taxi.lviv.ua/vyviz-smittia, за мінімальну ціну ви зможете утилізувати:

  • демонтовані цегляні і бетонні перегородки;
  • старі підлоги;
  • кахельну плитку;
  • підвіконня;
  • вікна;
  • покрівлю;
  • відбиту штукатурку і будь-який інший будівельне сміття.

Навантаження і вивіз сміття

Перед тим як приступити безпосередньо до вивезення та утилізації відходів, фахівець компанії уточнює у замовника обсяг і вид сміття, при необхідності може виїхати на об’єкт для забезпечення безперешкодного здійснення збиральних робіт. При цьому визначається і кількість співробітників, і необхідна техніка для забезпечення якісного прибирання, яка має на увазі і ручне, і механічне навантаження.

Співробітники компанії проводять професійну консультацію по всіх виниклих питаннях, які безпосередньо стосуються вивозу сміття. Зв’язавшись з ними, ви отримаєте слушні поради для вирішення виниклих проблем!