Евакуатор — чим він корисний

Евакуатор

Сучасний евакуатор є спеціалізованим автотранспортним засобом. Головним завданням евакуатора — це перевезення автомобілів (без пасажирів). Евакуатори з’явилися на наших дорогах більше 10 років тому, для них є майже щоденна робота, так як, автомобільні пригоди не рідкість і відбуваються в будь-які дні і будь-який час доби.

Що потрібно пам’ятати при виклику евакуатора?

Вихід з ладу машини, завжди не передбачувана річ. Найпростіше ДТП, коли ваш автомобіль заглох на трасі, що може спричинити серйозні проблеми для учасників дорожнього руху. У таких випадках, можна спробувати усунути проблеми самому, але краще викликати майстрів своєї справи, перейшовши на інтернет ресурс evakuator.lviv.ua, де завжди готові надати весь спектр професійних послуг по евакуації вашого автомобіля в будь-який час доби!

Вартість евакуатора

Звернувшись в обрану службу, ви можете відразу дізнатися вартість і список послуг, що надаються з урахуванням конкретного випадку. Щоб не потрапити в незручну ситуацію, необхідно з’ясувати моменти, при яких ціна на евакуацію може помінятися. Дані маніпуляції, дозволять максимально правильно розрахувати грошові можливості і уберегти себе від незручної ситуації у вигляді відсутності потрібних фінансових коштів.

Спілкування з оператором

Як правило, оператор задає питання сам, але не забувайте уточнювати всі моменти події і поломки машини (ДТП, не заводитися, не відчиняються двері, перекинувся і т.д.). Також, залиште оператору контактний номер мобільного телефону, номер автомобіля і модель. Обов’язково, потрібно назвати місцезнаходження з точною адресою, де знаходиться автомобіль і куди його необхідно евакуювати.

Типи евакуаторів

Для евакуації автотранспортних засобів використовуються спеціальні автомобілі, які відрізняються різними видами обладнання:

• Кран-маніпулятор — це найкращий варіант для завантаження автомобіля, який отримав серйозні пошкодження. Має можливість евакуювати автотранспортні засоби із замету і кювету. Також, застосовується для перевезення габаритних вантажів. Маніпулятор обладнаний швидкознімний вантажозахватним пристосування (траверси), за допомогою якої можлива погрузка автомобіля в горизонтальному положенні.
• Евакуатор з лебідкою — цей вид спецтранспорту допоможе затягнути несправне авто за допомогою спеціальної лебідки по аппарелям на місце навантаження. Такий тип обладнання здатний затягнути практично будь-який автомобіль.
• Неповна навантаження — проводиться за допомогою зважування задньої або передньої осі машини. Як правило, використовується для напівпричепів, автобусів, вантажних авто масою від 7 до 45 тонн.

Рекомендуємо всім автомобілістам робити замовлення евакуатора в професійних компаніях. Звернення в велику фірму дає гарантію, що ціна на послуги евакуатора буде мінімальною, без підводних каменів.